משלוחים חינם בקנייה מעל 250₪ על כל המוצרים באתר

בננה

היי אני בננה ואני בת שנה וחצי. הגעתי לפנסיון לאחר אירוע טראגי שחוויתי שקשה לי כרגע  לחשוף אך אספר שהוא הותיר בי קרע גדול בלב שהשפיע על התנהוגתי בבית ובחוץ. הגעתי לבית חדש מבהולת ומלאת חששות ואז הגענו לדוגספוט ופה למדתי כיצד לתקשר, להכיר ובעיקר שהכי כיף להיות בחברה. אומרים עליי שבגלל שחוויתי דבר או שניים בחיים אני ניחנת ביכולת מדהימה לעזור לחברים חדשים להיקלט להרגיש בבית ופה זה מרגיש הכי בבית.

פרוסיק בורוכוביץ-דיסטל

נעים מאוד! אני פרוסיק בורוכוביץ-דיסטל, אני בן שנתיים ומגיע לגן מספר פעמים בשבוע. אני מאוד אוהב לשחק עם: דונה, בלה וכריס שהסבירו לי פנים כשהגעתי לראשונה לגן ואני גם מאוד מאוד אוהב להכיר חברים חדשים. המקום האהוב עליי בגן הוא הגינה, לשם אני מזמין את החברים לרוץ איתי ולשחק. כשאני רוצה חיבוק אני דוחף עם הראש את היד של הגננים וישר מקבל ליטוף נעים.

דונה סרי

נעים מאוד! אני דונה סרי, פיטבולית מעורבת בת שנה וחודשיים. אני מגיעה לגן בכל ימות השבוע והדבר שאני הכי אוהבת בגן הקסום הזה הוא החברים! אה וגם את הדונאט צעצוע הירוק שלי שמחכה לי תמיד באותו המקום. יש לי את החברים הקבועים שלי, כריס ולילו אבל מדי פעם כשבאים גורים מפוצצי אנרגיה אעדיף להתרוצץ ולשחק איתם. אומרים עליי שאני פשרית ויודעת לזהות מצבי רוח של חברים, אינטילגנטית כבר אמרנו?!

שושנה גליקמן

היוש אני שושנה גליקמן ברלר או בקיצור שושקי.  אני פיטבולית מעורבת בלברדור ודוברמן ומלאו לי כבר שלוש שנים. בתחילת השנה הגעתי לגן עם הרבה חששות, בעיקר ממפגש עם חברים חדשים אך עם הזמן קיבלתי ביטחון ורכשתי אמון בעיקר בזכות ההורים המדהימים שהאמינו בי והגננים בגן שעזרו לי ליצור אינטראקציות חדשות. היום אני הכי אוהבת להגיע לגן, לתפוס את הכדור הראשון שאני רואה ולהניח אותו על השולחן בתקווה שמישהו יקלוט מהר וירצה לשחק איתי אבל ואני הכי הכי אוהבת ליטופים בעיקר תוך התכרבלות על הספה.

צ'יקו ישראלי

שלום אני צ'יקו ישראלי, פיטבול בוגר בן ארבע. אני גר בגן ולכן נמצא בו כל יום. אומרים עליי שאני לוחם הצדק של הגן, אני זה שאדאג לקבל כל חבר חדש עם חיוך גדול, אדע לזהות את הצרכים שלו ואסביר לחברים שלי מה יכול לעזור. אני יודע גם לאזן ולהרגיע את החבורה כשצריך וכמובן שלפעמים הכי כיף זה להשתולל בלי גבולות. בגן במהלך היום תמצאו אותי בקרבת הגננים מבקש ליטוף ואהבה. 

דוגלי לוי

שלום! אני דוגלי לוי, לברדור בן שבע וחצי. אני מגיע כל יום לגן ואני ניחן בכישורי משחק בכדור מאוד מיוחדים. אני יודע להכניס שני כדורים לפה בבת אחת, בעבר הוכתרתי בתחרות מקומית למזנק לגובה מספר אחת מה שהופך את המשחק איתי למאתגר במיוחד.  אני אוהב מאוד לשחק עם מים וכל פעם שמישהו פותח לידי צינור אני נטרף! אני פשוט אוהב את זה במיוחד ביום קיץ חם.

לילו בשן

שלום, אני לילו בשן פיטבולית בת שבעה חודשים. אני מגיעה לגן מספר פעמים בשבוע כשההורים שלי נשארים בעבודה עד מאוחר. סימן ההיכר שלי הן עייני הירוקות ורוב הזמן תמצאו אותי איפה שיש אקשן. אני אוהבת לרוץ ויש לי הרבה אנרגיה לפרוק ואני בעיקר אוהבת לשחק עם דונה הבסטי שלי. המשחק האהוב עליי הוא משיכת חבל. לרוב אני מגיעה ראשונה לגן ומקבלת את כל החברים בחיוך וחיבוק ענק.

ליאת חלים

היי, אני ליאת חלים, כנענית מעורבת בת שלוש ואני מגיעה לגן מספר פעמים בשבוע. בתחילת השנה הגעתי המון עם המון חששות, היה לי קשה לסמוך על חברים חדשים כי עברתי חוויה לא נעימה בגינת כלבים. הלהקה המדהימה של הגן קיבלה אותי בחום ואהבה שעזרו להפיג את המתחים ולהחזיר לי את הביטחון שאבד. צוות הגן ואימי המדהימה האמינו בי ונתנו לי גיבוי וליווי. היום זה כבר היסטוריה מבחינתי כי אני מגיעה בריצה והתלהבות של ממש בכל יום מחדש!

כשאוהבים כלב הוא כולו לב

ג'ונו ג'אן

שלום אני ג'ונו ג'אן רועה גרמני ומלינואה, בן ארבע וחצי. אני ניחן בחוש שמיעה מצויין וכל פעם שאני שומע מישהו בחוץ אני מתחיל ליילל ומנסה לתקשר איתו לפעמים זה קצת מציק, אני יודע אבל יש לי הרבה מה להגיד. אומרים עליי שיש לי אינטלגנציה רגשית גבוהה כי אני יודע לזהות סיטואציות מורכבות ולהבין מה חבריי מרגישים ואני לא כל-כך אוהב חוצפה של גורים. מספרים עליי שיש לי  יכולת מופלאה וייחודית לגרום לכלבים מאוד ביישנים ומסוגרים לבוא לשחק בחוץ עם כל הלהקה. אני ספורטאי מצטיין אוהב לקפוץ לגובה, גמיש ובנוי לתלפיות. 

ג'וני פינס

שלום אני ג'וני פינס, כנעני מעורב בן שנה וחצי. אי אפשר לפספס אותי בשל החזות הגדולה והמרשימה שלי וכמובן העיניים הירוקות. אני עדיין מתאקלם ומסתגל לגן, לוקח לי טיפה יותר זמן אבל פה מכבדים את הצרכים של כולם ונותנים לי מרחב כשאני זקוק לו. אני מאוד אוהב לשהות לצד הגננים שמרעיפים עליי אהבה מכל כיוון. כשמגיע חבר חדש אני ישר ארוץ לשחק איתו ולקבל אותו בשמחה ובכיף.

בלה קוצר

שלום אני בלה קוצר בת שנה וחצי. הגעתי למשפחה שלי מעמותת 'הרצליה אוהבת חיות' בבית החדש היו לי לא מעט קשיי הסתגלות ויחד עם בני משפחתי ניסינו למצוא פתרון שיקל על כולנו וייסיע לי להסתגל לחיים הטובים והחדשים להם זכיתי. ההתחלה היתה לא פשוטה ומטלטלת עבור כולנו אך עם הזמן ובעזרת כלים מקצועיים וניסיון רב של גל הגנן התחלנו בצעדים קטנים ומדודים ובעבודה קפדנית ולא מתפשרת עם בני ביתי על היכרות הדרגתית עם כל העולם החדש תוך שילוב יום יומי עם החברים בגן. היום אני יכולה להעיד כי אני שמחה, בטוחה ושלווה יותר מבעבר. בגן אני הכי אוהבת לזהות ראשונה חתלתול ולהדליק את כל החברים בנביחות עליו אה וכמובן גם לנשוך אותם מאוחרי הרגליים ולראות את הפרצופים המבוהלים שלהם.

×

שלום

רשמו לנו ואנחנו עומדים לרשותכם בערוץ הוואסטפ שלנו

× אנחנו כאן לרשותך